Žaidimas Atspėk Kas? Cartoon Network Ben10

12,55 €
Nėra mokesčio

Smagus CARTOON NETWORK personažų spėjimo žaidimas! Atspėk, kokį žmogeliuką slepia tavo varžovas. Mėlynakį ar rudaakį? 
Žaiskite ir sudėtingiau, užduodami „taip arba ne“ klausimus. 

Kiekis
Paskutinė prekė

  Saugus atsiskaitymas

Atsiskaitysite per el. bankininkystę, Paysera arba Visa / Mastercard

  Prekių pristatymas

Perkant už 50€ ar daugiau, prekes į paštomatą pristatysime nemokamai.

  Nemokamas grąžinimas

Persigalvojote? Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinio garantiją


Saugus ir patikimas apmokėjimas

O gal jau žinai atsakymą? Spėk!
Žaidimas įpakuotas pakankamai nedidelėje dėžutėje, kad būtų patogu pasiimti kur nors keliaujant.
Žaidimo tikslas: atspėkite, kas yra ant kito žaidėjo paslaptingosios kortelės pirmiau, nei jis atspės, kas yra ant jūsų kortelės!
Žaidimo eiga: žaidėjai, pasirinkę dėklus, atsisėda vienas prieš kitą. Išmaišykite paslaptingųjų kortelių kaladę. Tuomet slapčia ištraukite vieną kortelę ir įdėkite ją į savo dėklo paslaptingųjų kortelių angą. Įsitikinkite, kad kitas žaidėjas nemato, kokią kortą ištraukėte. Tą patį atlieka ir kitas žaidėjas. Likusios paslaptingosios kortelės padedamos į šalį. Toliau iš eilės užduokite klausimus, į kuriuos būtų galima atsakyti „Taip“ arba „Ne“. Pavyzdžiui, „Ar tavo paslaptingasis žmogus yra su kepure?“ Jeigu „taip“, vadinasi, nuo savo dėklo galite pašalinti visus žmones be kepurės. Jeigu „ne“, tuomet galite pašalinti visus žmones su kepure. Klausimai uždavinėjami tol, kol vienas iš žaidėjų atspėja paslaptingosios kortelės veidą.
Žaidimo pabaiga: žaidimą laimi žaidėjas atspėjęs, kas slepiasi priešininko paslaptingoje kortelėje.

Sudėtis:

2 žaidimo dėklai
48 kortelių su veidais
1 paslaptingųjų kortelių kaladė
taisyklės lietuvių kalba

Junika
238

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Žaidimas Mattel Pictionary Air 2 (LT RU EN LV)

43,55 € 25,99 € -17,56 €
Prieinamumas: 1 Turime sandėlyje

Atnaujintas itin linksmas, interaktyvus žaidimas, tinkamas žaisti ir vaikams, ir suaugusiesiems.· Vienas žaidėjas piešia ore, o kiti komandos draugai spėlioja ekrane atsirandančius paveikslėlius. Laimi komanda, surinkusi daugiausia taškų po 10 raundų!

Žaidimas Pictionary Air MATTEL

42,99 € 24,55 € -18,44 €
Prieinamumas: 2 Turime sandėlyje

Naujiena. Žaidimas „Piešimas ore“, tinkamas žaisti ir vaikams, ir suaugusiesiems. Vienas žaidėjas piešia ore, o kiti komandos draugai spėlioja ekrane atsirandančius paveikslėlius, Laimi komanda, surinkusi daugiausia taškų po 10 raundų!

Prieinamumas: 2 Turime sandėlyje

Klasikinis žvejybos žaidimas grįžta ir geresnis nei bet kada! Griebkite savo mėgstamą spalvotą meškerę ir pažiūrėkite, kiek žuvų galite sugauti! Besisukdamas žuvų baseinas daro bangas primenančius judesius, o spalvingos žuvys pakyla aukštyn ir žemyn norėdamos valgyti. Šis klasikinis vaikų žaidimas moko koordinuoti rankų ir akių veiksmus, nes žaidėjai naudoja savo mini meškerykočius, kad pagautų kuo daugiau žuvų. 1-4 žaidėjams.

HASBRO Gyvenimo žaidimas LT

32,55 €
Prieinamumas: 1 Turime sandėlyje

„Hasbro“ žaidimą sau ras kiekvienas! Amerikietiškus kalnelius primenančioje kelionėje per gyvenimą laukia nuotykiai, šeima, netikėtumai ir gyvūnai! Ką pasirinksi – šeimos kelią, karjerą ar rizikingą kelią?

Stalo žaidimas KAKĖ MAKĖ Lenktynės

28,55 € 18,55 € -10,00 €
Prieinamumas: 2 Turime sandėlyje

Ei, vaikai! Leiskitės į pašėlusį nuotykį su Kakės Makės pasaulio veikėjais! Čia jūsų laukia smagioms lenktynėms pasiruošęs Čiūčia ir pačios įvairiausios nuotaikingos užduotys, kurias įvykdžius galima gauti gardžių sausainiu! Ridenkite kauliuką, rinkitės, kuriuo takeliu eisite, atlikite įdomias užduotis ir puikiai praleiskite laiką!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie naudojamus slapukus skaitykite. Plačiau apie slapukų politiką