Aktyvūs filtrai

Prieinamumas: 1 Turime sandėlyje

Paklotas palapinei 290x260 cm yra praktiškas ir nepakeičiamas kempingavimo aksesuaras, kuris užtikrins jums patogų ir šiltą miegą net lauke. Su savo didesniu plotu ir minkštu paviršiumi, jis suteiks jums komfortą ir šilumą miegamajame, leisdamas mėgautis kempingavimo nuotykiais dar labiau.

Prieinamumas: 1 Turime sandėlyje

Coleman paklotas palapinei yra praktiškas ir patogus aksesuaras, skirtas pagerinti miego komfortą ir izoliuoti nuo šaltuko. Šis paklotas yra specialiai sukurtas atitikti Coleman palapinių matmenis ir suteikti papildomą šilumą bei minkštumą miegamajame.

Prieinamumas: 1 Turime sandėlyje

Palapinė yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina komfortą, stilių ir funkcionalumą savo kempingavimo nuotykiams. Su savo inovatyviu dizainu ir patogumais, ji suteiks jums puikią patirtį lauke su šeima ar draugais, užtikrindama jums tamsų ir ramią miegą.

Prieinamumas: 1 Turime sandėlyje

Coleman Rocky Mountain 5 Plus 3 lankų tunelio konstrukcijos palapinė. Prieangio aukštis 185 cm., tad galima stovėti pilnu ūgiu, 165*310cm prieangyje galėsite pasistatyti stalą ir kėdes. Prieangio skaidraus PVC langai padidina matomumą palapinės viduje, leidžia šviesai patekti į palapinės vidų. Jei norite privatumo juos galite tiesiog uždenkti.

Prieinamumas: 1 Turime sandėlyje

Coleman Ridgeline 6+ šešių asmenų palapinė - tai modelis, skirtas asmenims ar šeimoms, kuriems reikia labai didelės ir erdvios palapinės. Palapinės statymo sistema "Easy Set Up" reiškia, kad viską galima intuityviai pastatyti vos per kelias akimirkas.

Prieinamumas: 1 Turime sandėlyje

Coleman Waterfall Deluxe 5 palapinė yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori mėgautis kempingu be kompromisų dėl patogumo ir stiliaus. Su savo dideliu erdvumu, patogumais ir aukštos kokybės medžiagomis, ji suteikia puikią patirtį tiek kempinguojant su šeima, tiek su draugų grupe.

Prieinamumas: 1 Turime sandėlyje

Moderni ir greitai pastatoma palapinė „BlackOut Laramie 3“ yra puikus pasirinkimas keliautojams, norintiems mėgautis patogiu miegu dėl Coleman apdovanojimus pelniusios ir patentuotos BlackOut Bedroom® technologijos. Palapinė turi tunelinę konstrukciją ir prieangį su dviem įėjimais papildomai apsaugai nuo vėjo ir lietaus. Puikiai tinka lauko gerbėjams, kurie mėgsta ištrūkti iš vėžių.

Robotas SPYBOTS T.R.I.P.

45,60 €
Prieinamumas: 1 Turime sandėlyje

Robotas, su kuriuo gali visada jaustis saugiai, nes savo galingą LED akį jis laiko plačiai atmerkęs ir nuolat stebi aplinką. Kad ir kur pastatytum šį robotą, kai įsibrovėlis perbėga jam kelią, jis įjungia garsią sireną ir įspėjančius šviesų signalus, kurie nuveja šalin net didžiausią drąsuolį!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie naudojamus slapukus skaitykite. Plačiau apie slapukų politiką