Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Prieinamumas

Prieinamumas

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Kaina

Kaina

 • 8,00 € - 99,00 €

Žymos

  Jokių žymų dar nenurodyta.

Baseinai, priedai ir įranga

Didelis asortimentas karkasinių bei pripučiamų baseinų, kurie suteiks galimybę atsigaivinti ir mėgautis vandens teikiama nauda. Aukštos kokybės, įvairių dydžių baseinai, jų įranga bei priedai, skirti lengvesniai baseino priežiūrai bei geram funkcionalumui. 

Baseinai ir susiję priedai bei įranga suteikia puikią galimybę atvėsti karštą dieną, pasimėgauti laisvalaikiu ir suteikti malonumą visai šeimai. Šie produktai dažnai naudojami savo kieme, sode, terasoje ar net atostogų metu. 

Pasirinkimas priklauso nuo jūsų poreikių ir galimybių. Jei turite mažą kiemą, galite pasirinkti įpiltinį baseiną. Jei ieškote ilgalaikio sprendimo, standartinis baseinas su visais priedais gali būti geriausias pasirinkimas. Svarbu reguliariai prižiūrėti ir valyti baseiną, kad jis išliktų švarus ir saugus naudojimui. 

Subkategorijos

 • Baseinų priedai

  Baseinų priedai - tai įvairios kopėčios, baseinų uždangos kurios puikiai saugo nuo purvo ir saugo šilumą, neleidžia garuoti chemikalams. Taip pat baseinams skirti pagrindai (paklotai ant žemės), kurie apsaugo baseino dugną. Šiame kataloge galite įsigyti įvairių baseinams skirtų priedų už prieinamą kainą.

  Baseinų priedai yra papildomos prekės ir įrenginiai, kurie prideda daugiau funkcionalumo, pramogos ir komforto baseinams. Šie priedai gali pagerinti jūsų baseino patrauklumą, saugumą ir priežiūrą. 

  Baseinų priedai gali padėti jums išlaikyti jūsų baseino vandenį švarų, saugų ir patrauklų. Jų pasirinkimas priklauso nuo jūsų poreikių, baseino tipo ir naudojimo tikslų. Svarbu reguliariai prižiūrėti baseiną ir naudoti tinkamas priemones, kad jis išliktų ilgai veikiantis. 

 • Baseinų valymo įranga

  Baseino įranga užtikrina tinkamą baseino funkcionavimą bei gerą vandens kokybę. Kiekvieno baseino bazinę įrangą sudaro: baseino korpusas, vandens filtras, cirkuliacinis siurblys. Taip pat galima įsigyti daug papildomų priedų baseinams, kurie palengvins Jūsų baseino priežiūrą: uždangos, specialūs valymo komplektai, tabletes, skirtas vandens dezinfekcijai, įvairūs šildytuvai/siurbliai. Visą reikiamą įrangą bei priedus galite peržiūrėti ir įsigyti šiame kataloge geriausiomis kainomis.

  Baseinų valymo įranga yra būtina norint išlaikyti baseino vandenį švarų, šviežią ir saugų naudojimui. Ši įranga padeda pašalinti nešvarumus, dumblius, lapus, bakterijas ir kitus kenksmingus elementus, kurie gali susikaupusi baseino vandenyje.

  Surenkami baseinai gali reikalauti kitos priežiūros nei standartiniai pastovūs baseinai, todėl svarbu pasirinkti tinkamą valymo įrangą ir reguliariai ją naudoti, kad išlaikytumėte baseino vandenį švarų ir saugų naudojimui. 

Aktyvūs filtrai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie naudojamus slapukus skaitykite. Plačiau apie slapukų politiką