Sportas, kamuoliai, pramogos

Sportas – gyvenimo meilė! Tai ir žaidimas su savo valia, ryžtu, ištverme ir minčių galia. Svarbiausia įrodyti sau, kad gali, o tada parodyti ir kitiems. Daugelis žmonių prieš pradedami sportuoti nežino, kaip pasirinkti kiek laiko jiems reikėtų praleisti sportuojant. Kiekvienam pradedančiam sportuoti ar jau besportuoti, labai svarbu pasirinkti tinkamą sporto šaka, treniruočių režimą, nes jis padeda siekti užsibrėžtų tikslų.

Subkategorijos

 • Kamuoliai

  Kamuoliai yra neatskiriamas sporto žaidimų ir laisvalaikio pramogų elementas. Šie kamuoliai naudojami daugelyje įvairių sporto šakų, ir jie taip pat tampa pramogos šaltiniu tiek individualioms, tiek komandinėms veikloms. Kamuoliai įvairiems sportams yra gaminami skirtingų dydžių, formų ir medžiagų, kad atitiktų konkrečių sportų taisykles ir reikalavimus. 

 • Teniso raketės

  Teniso raketė yra svarbiausias įrankis teniso žaidėjui. Ji yra specialiai sukurtas įrankis, kuris leidžia žaidėjui smogti kamuoliui ir kontroliuoti jo judėjimą per teniso aikštelę. Teniso raketės yra įvairios, priklauso nuo žaidėjo stiliaus, patirties ir asmeninių preferencijų.

 • Vasaros sportas

  Vasaros metu yra daug skirtingų sporto šakų, kurias galima mėgautis atvirame ore, šiltoje oro sąlygose. Vasaros sportas yra puikus būdas išnaudoti gražius orus ir būti aktyviam. 

  Vasaros sportas gali būti ne tik fiziškai sveikas, bet ir puikus būdas socialiai bendrauti su kitais ir mėgautis nuostabiais orais. Tai yra puiki galimybė aktyviai praleisti vasaros laisvalaikį ir mėgautis viskuo, ką siūlo ši metų laikotarpis. 

 • Žiemos sportas

  Žiemos metu yra daug žiemos sportų, kurie būdingi šaltiems orams ir sniegui. Žiemos sportas yra puikus būdas mėgautis šaltuoju metų laiku, išnaudoti sniegą ir leisti laiką gamtoje.

  Žiemos sportas ne tik leidžia žmonėms išnaudoti sniegą ir ledo, bet taip pat yra puiki galimybė išlikti aktyviam ir užimti savo laisvalaikį sveikai. Tai taip pat suteikia galimybę mėgautis gražiomis žiemos gamtos grožio vietomis. 

 • Fitneso aksesuarai

  Fitneso aksesuarai yra reikalingi įrankiai ir papildomos priemonės, kurios padeda pagerinti treniruotės efektyvumą, patogumą ir saugumą. Šie aksesuarai yra populiarūs sporto salėse ir namuose, ir jie padeda žmonėms siekti savo fizinės formos tikslų. 

  Fitneso aksesuarai gali būti naudojami tiek sporto salėse, tiek namuose, kad būtų įvairinta treniruotės programa, padidinta sauga ir patogumas, ir pasiektas geriausių rezultatų sveikatai ir fiziniam pasirengimui. Tai priklauso nuo to, kokia yra jūsų treniruotės tikslas ir poreikiai. 

 • Vandens sportas ir...

  Vandens pramogos yra populiarus būdas atsipalaiduoti ir praleisti laiką vandenyje, ypač per karštą vasaros sezoną. Vandens pramogos gali būti įvairios, nuo pačių ramiausių iki adrenalino kylimo vandenyje.

  Vandens pramogos gali būti smagios ir palankios visai šeimai. Jūra, ežerai ir baseinai yra nuostabūs vietos atsipalaiduoti ir mėgautis vasaros oru. Tai puiki proga užsiimti fiziniais veiksmais ir mėgautis natūraliomis vandenų grožio vietomis. 

Aktyvūs filtrai

Prieinamumas: 1 Turime sandėlyje

Molten pristato išskirtinio dizaino krepšinio kamuolį FIBA Pasaulio krepšinio čempionatui 2019.  Naujasis BG3800 kamuolys pakelia Molten kamuolius į naują lygmenį! Šis krepšinio kamuolys, pasižymi patobulintu valdymu ir sukibimu bei autentiška tekstūra. Šios tekstūros dėka juntamas idealus sukibimas, netgi esant sąlyčiui su prakaitu. Kamuolys yra švelnesnis, nei anksčiau, todėl jį lengviau valdyti. Kamuolio dizainas išsiskiria keturiais pagrindiniais Pasaulio krepšinio čempionato elementais – širdis, tikslas (krepšelis), kamuolys ir aikštelė.

Prieinamumas: 1 Turime sandėlyje

Molten pristato išskirtinio dizaino krepšinio kamuolį FIBA Pasaulio krepšinio čempionatui 2019.  Naujasis BG3800 kamuolys pakelia Molten kamuolius į naują lygmenį! Šis krepšinio kamuolys, pasižymi patobulintu valdymu ir sukibimu bei autentiška tekstūra. Šios tekstūros dėka juntamas idealus sukibimas, netgi esant sąlyčiui su prakaitu. Kamuolys yra švelnesnis, nei anksčiau, todėl jį lengviau valdyti.

Krepšinio kamuolys Molten GE7

29,55 €
Prieinamumas: 1 Turime sandėlyje

Kamuolys skirtas mėgėjiškoms varžyboms, treniruotėms ir laisvalaikiui. Universalus, tinka žaisti tiek salėje, tiek lauke aikštelėse. Naujo dizaino, 12 panelių paviršius, vidutinio grublėtumo ir gero sukibimo paviršius palengvina kamuolio valdymo techniką.

Prieinamumas: 1 Turime sandėlyje

Molten išskirtinio dizaino, specialiai pasaulio čempionatui sukurtas kamuolys Molten B7G3800-M3P. Naujo kamuolio dizaino koncepcija - "The Passions Wave", kitaip tariant " Aistrų banga". Su šia koncepcija siunčiama žinutė pasauliui ir visi skatinami aistringai domėtis krepšiniu, taip suartinanti visus sirgalius. 

Prieinamumas: 1 Turime sandėlyje

Krepšinio kamuolys MOLTEN B7G3800 FIBA sukurtas varžyboms, bei treniruotėms. Kamuolys patvirtintas FIBA (Tarptautinė krepšinio federacija). MOLTEN - didžiausia kamuolių gamintoja pasaulyje, kurios tikslas sujungti aukščiausio lygio technlogijas, modernų ir efektyvų dizainą ir pateikti rinkai nepriekaištingą visus pasaulinius standartus atitinkantį sporto inventorių.

Prieinamumas: 2 Turime sandėlyje

Šiuo kamuoliu yra žaidžiama aukščiausio lygio varžybose, tarp jų Europos čempionatuose bei Lietuvos krepšinio pirmenybėse. Tai universalus, varžyboms skirtas kamuolys, kuris yra patvirtintas FIBA. Naujas dizainas, 12 panelių, gilaus grublėtumo ir atsparus nešvarumams, puikaus sukibimo paviršius palengvina kamuolio valdymo techniką.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie naudojamus slapukus skaitykite. Plačiau apie slapukų politiką