• Junika.lt - TAI DIDŽIAUSIA ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ LIETUVOJE, PARDUODANTI ŠACHMATUS, ŠAŠKES, NARDUS, LOTO.

  Mes siūlome Jums daug įvairių žaidimų, kurie yra patys populiariausi visame pasaulyje, mūsų žaidimai leis Jums žaisti profesionaliai, arba tiesiog gerai praleisti laiką. Savo klientams siūlome išskirtinį pasiūlymą - šachmatų, šaškių, nardų, russkoe loto-stalo žaidimus galite užsisakyti pagal savo norus bei pageidavimus, pagaminsime pagal individualų užsakymą.

  Tai pat siūlome įvairius kitus aukštos kokybės produktus mėgstantiems sportą, aktyvų laisvalaikio praleidimą, turizmą bei įvairius stalo ir lauko žaidimus. Itin žemomis kainomis rasite sau tinkamą prekę iš mūsų siūlomo plataus asortimento. Galite rinktis iš pačių patikimiausių pasaulio firmų kaip Intex, Bestway, Coleman, Easy Camp, High Peak, Body Sculpture, Molten, Spalding, Mikasa, Tactic, Hasbro, Kadabra, Piatnik, Mattel ir daug kitų.


  Mes siekiame nuolatinio augimo ir įvairiapusio tobulėjimo, todėl tikime, jog sukursime vietą, kurioje rasite plačiausią sporto, turizmo ir laisvalaikio prekių pasirinkimą vienoje vietoje. Kiekvienas mūsų klientas, jo lūkesčiai ir pageidavimai verti išskirtinio dėmesio ir aptarnavimo, todėl mūsų elektroninėje parduotuvėje užtikriname lengvą ir paprastą apsipirkimą bei greitą prekių pristatymą.

  Kodėl Jums verta pirkti pas mus? Atsakymas labai paprastas – turėdami daugiau kaip 20 metų patirtį laisvalaikio, turizmo ir sporto prekių srityje, garantuojame minimalius rūpesčius ir maksimalią kokybę. Profesionali garantija, prieinamos kainos, nuolaidos, profesionali konsultacija – visa tai laukia kiekvieno pirkėjo.

   

  MIELAS DRAUGE,

  Junika.lt daugiau kaip 20 metų gamina ir parduoda šachmatus, šaškės bei nardus iš medžio.

   

  Didesniam kiekiui taikoma nuolaida!


  Turite klausimų? Skambinkite kontaktiniu numeriu +370 601 80 838 arba rašykite el. paštu info@junika.lt 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie naudojamus slapukus skaitykite. Plačiau apie slapukų politiką