Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Prieinamumas

Prieinamumas

Kaina

Kaina

  • 6,00 € - 16,00 €

Žymos

    Jokių žymų dar nenurodyta.

Prekės gyvūnams

Prekės gyvūnams yra produktai ir reikmenys, kurie skirti naminiams gyvūnams, kaip šunims, katėms, paukščiams, žiurkėms, žuvelėms ir kitoms augintinėms. Šios prekės padeda užtikrinti jų gerovę, sveikatą ir patogumą.

Atsižvelgiant į tai, kokį gyvūną turite ir kokie yra jo poreikiai, pasirinkimas prekėms gyvūnams gali būti gana platus. Svarbu atkreipti dėmesį į jų mitybos, priežiūros ir poilsio poreikius, kad būtų užtikrinta jų gerovė ir sveikata. Be to, visada pasitarkite su veterinarijos gydytoju, jei turite abejonių dėl prekių pasirinkimo ar gyvūno sveikatos. 

Subkategorijos

  • Pooperacinės liemenės

    Pooperacinės liemenės gyvūnams yra specialios priemonės, kurios naudojamos po chirurginių operacijų ar traumų gyvūnams, siekiant užtikrinti jų gydymą, greitą gijimą ir apsaugoti juos nuo savęs traumavimo ar savavališkų judesių. Šios liemenės dažnai vadinamos "aprišimo liemenėmis" arba "pooperacinėmis liemenėmis".

    Pooperacinės liemenės yra svarbios priemonės gyvūnams, kurioms buvo atlikta chirurginė operacija arba kurie turi traumą, tačiau jos turi būti tinkamai naudojamos ir prižiūrimos, kad būtų užtikrinta gyvūnų gerovė ir greitas gijimas.

Aktyvūs filtrai

Kepurė šunims

12,00 €
Prieinamumas: 1 Turime sandėlyje

Kepurė šunims apsaugo gyvūno akis ir galvą nuo saulės spindulių, neleidžia perkaisti. Stilingas aksesuaras sukurtas su Lietuvos atributiką tinka įvairių dydžių gyvūnams. Galimas individualus užsakymas.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie naudojamus slapukus skaitykite. Plačiau apie slapukų politiką