Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Kaina

Kaina

  • 25,00 € - 99,00 €

Žymos

    Jokių žymų dar nenurodyta.

Baseinų valymo įranga

Baseino įranga užtikrina tinkamą baseino funkcionavimą bei gerą vandens kokybę. Kiekvieno baseino bazinę įrangą sudaro: baseino korpusas, vandens filtras, cirkuliacinis siurblys. Taip pat galima įsigyti daug papildomų priedų baseinams, kurie palengvins Jūsų baseino priežiūrą: uždangos, specialūs valymo komplektai, tabletes, skirtas vandens dezinfekcijai, įvairūs šildytuvai/siurbliai. Visą reikiamą įrangą bei priedus galite peržiūrėti ir įsigyti šiame kataloge geriausiomis kainomis.

Baseinų valymo įranga yra būtina norint išlaikyti baseino vandenį švarų, šviežią ir saugų naudojimui. Ši įranga padeda pašalinti nešvarumus, dumblius, lapus, bakterijas ir kitus kenksmingus elementus, kurie gali susikaupusi baseino vandenyje.

Surenkami baseinai gali reikalauti kitos priežiūros nei standartiniai pastovūs baseinai, todėl svarbu pasirinkti tinkamą valymo įrangą ir reguliariai ją naudoti, kad išlaikytumėte baseino vandenį švarų ir saugų naudojimui. 

Aktyvūs filtrai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie naudojamus slapukus skaitykite. Plačiau apie slapukų politiką