Stalo žaidimas Ticket to Ride Europe

 • Stalo žaidimas Ticket to Ride Europe

  Kaina 35.55
  57.99 Sutaupykite 22.44
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Ticket to Ride“ yra nuotykis, kurį patirsite keliaudami traukiniu po Europą. Tad lipk į vagoną ir keliauk — kelionė prasideda!

  Žaidimo pradžioje viskas vyksta beveik identiškai ankstesnėms žaidimo versijoms. Žaidėjai gauna savo vagonų figūrėles, taškų žymėjimo žymeklį bei keleivio figūrėlę. Ant miestų sudedami atitinkami prekių žymekliai, kuriuos vėliau galės rinkti keleiviai. Žymeklio spalva turi sutapti su miesto spalva. „Bonus“ kortelė visiškai pakeičia ankstesnes „ilgiausio maršruto“ kortas, nes šiuo atveju ją gaus tas, kuris įvykdys daugiausiai kelionės bilietų. Savo ėjimo metu, žaidėjas gali atlikti papildomą veiksmą — perkelti savo keleivį. Keleivis, būdamas kažkuriame iš žemėlapyje nurodytų miestų, gali keliauti to pačio žaidėjo nenutrūkstamu maršrutu ir pakeliui susirinkti visus prekės žymeklius. Keleiviai negali grįžti tuo pačiu maršrutu atgal ir tas maršrutas tame ėjime gali būti naudojamas keleiviams tik vieną kartą. Taip pat keleiviai nepasiima prekės žymeklio iš miesto, kuriame jie yra iš pat pradžių. Keleiviai gali būt naudojami tik vieną kartą, todėl tik panaudojus jį, keleivis dedamas atgal į dėžę. Tokiu būdu žaidėjas gali atlikti 3 ėjimus su jais per visą žaidimą. Traukinių vagonų kortelės pasipildė dvejomis naujovėmis —„lokomotyvų +4“ ir keleivių kortomis. „Lokomotyvas +4“ naudojamas užimant maršrutus, kurių ilgis yra 4 ar daugiau langelių. Šios kortos negali būti naudojamos norint įvykdyti maršrutą iš 1, 2 ar 3 langelių.
  Keleivių kortos veikia panašiai, kaip stotys „Ticket to Ride: Europe“, tik šiuo atveju jos padeda keleiviams. Keleivis, keliaudamas žaidėjo maršrutu, gali pasinaudoti priešininko nutiestu keliu, tačiau privalo panaudoti keleivio kortelę. Už kiekvieną keleivio kortelę galima pasinaudoti vienu priešininko maršrutu.
  Žaidimo lentoje pastebėsite ne tik vienos eilės, bet ir dvigubus bei trigubus maršrutus.
  Tai bene pats unikaliausias šios serijos žaidimas vien savo apipavidalinimu ir susitelkimu į konkrečią tematiką. Jis tapo žaidimu, kurį pamėgs ne tik stalo žaidimų mėgėjai, „Ticket to Ride“ serijos gerbėjai, bet ir modelių (ypač traukinių) kolekcionieriai. Neskaitant to, kad žaidimo taisyklės pasipildė keliomis maloniomis naujovėmis, jis išlaikė savo pirminį paprastumą ir pritraukiantį žavesį, kuris užkabins tiek pradedančiuosius žaisti žaidimus, tiek šeimos narius, tiek draugų ratą, gimines, tiek ir patyrusių žaidėjų ratą. Visi „Ticket to Ride“ žaidimai vis kažkuo tarpusavyje skiriasi, tačiau tuo pačiu yra panašūs. Ne be reikalo žmonės dažnai žaidžia VISAS „Ticket to Ride“ dalis, nes juos drąsiai galima laikyti „atskirais pasauliais“. Kiekvienas nustebina vis kažkuo kitu.
  Šiuo atveju labai smagus yra keleivių atsiradimas ir jų naudojamos keleivių kortelės, kurios teisingai panaudotos gali atnešti labai neblogą kiekį taškų ir priartinti arčiau pergalės.

  Strateginis traukinių linijų tiesimo žaidimas, skirtas 2-5 žaidėjams nuo 8-erių metų. Vidutinė žaidimo trukmė 30-60 min.