Stalo žaidimas MICRO MACRO: Nusikaltimų miestas 2

 • Stalo žaidimas MICRO MACRO: Nusikaltimų miestas 2

  Kaina 23.55
  45.99 Sutaupykite 22.44
  Gamintojas
  Brain Games
 • „MicroMacro: Nusikaltimų miestas 2“ yra detektyvinis bendradarbiavimo žaidimas, kuriame žaidėjai kartu spręs 16 painių nusikaltimų bandydami išaiškinti motyvus, rasti įkalčius ir nubausti kaltininkus – visa tai vyks didelėje ir gražioje 75×110 cm dydžio žaidimo lentoje-žemėlapyje.

  Taisyklių kalba: LT.
  Žaidimo trukmė: 15–45 min;
  Žaidėjų skaičius: 1–4;
  Amžius: nuo 12 m.;

   


  Žaidėjai kartu išsirenka, kurią bylą nori žaisti, ir pagrindinis tyrėjas perskaito tos bylos pradinę kortelę bei pirmąją užduotį. Žaidėjai kartu tyrinėja Nusikaltimų miesto žemėlapį, bandydami į vieną po kito atsakyti visus bylos kortelių klausimus. Žaidimas baigiasi teisingai atsakius į paskutinės kortelės klausimą.

   

  Žaidime „MicroMacro: Nusikaltimų miestas 2“ jūsų laukia 16 bylų. Kiekvienoje byloje yra tam tikras skaičius kortelių, kuriose prašoma surasti objektą žemėlapyje, atrasti, kur dingo žmogus, arba kitais būdais atskleisti bylai svarbią informaciją. Miesto žemėlapis vaizduoja ne tik erdvę, bet ir laiką, todėl paprastai galima rasti žmones keliose miesto vietose; jums reikia perprasti, kas nutiko – tai galite daryti analizuodami bylą kortelė po kortelės arba perskaitę tik pradinę kortelę visa kita bandyti išsiaiškinti patys. Ar gebėsite atsakyti į visus bylos klausimus nesuklydę?
  Paprastas, bet įtraukiantis žaidimo procesas. Didžiulis miesto žemėlapis; 16 įvairaus sudėtingumo bylų; Naujas ir unikalus mįslių sprendimo žaidimas; Bylos pažymėtos pagal jų turinį, todėl žaidimą galima žaisti su vaikais.


  DĖMESIO! Netinka vaikams iki 3 metų amžiaus. Smulkios dalys – pavojus užspringti.