Stalo žaidimas Dice Alias TACTIC

 • Stalo žaidimas Dice Alias TACTIC

  Kaina 15.55
  19.99 Sutaupykite 4.44
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Tactic
 • Smagus ir greitas žaidimas, skirtas visai šeimai! Žaidimo struktūra tokia sumani, kad Jūs galite žaisti naudodami skirtingas žaidimo puses. Tiesiog apverskite karuselę ir žaiskite su kita trijų pakopų žaidimo lenta.
  Sudėliok teisingai savo slaptą gyvūną pasukdamas karuselę! Būk atsargus, nes tau pasukus karuselę gali pasisekti tavo priešininkui... Žaidimas vysto ryškų vizualinį matymą bei loginį mąstymą. Kartą pažaidus, norėsi žaisti dar ir dar kartą!
  Žaidimo tikslas:Savo ėjimo metu kiekvienas žaidėjas stengiasi sudėlioti savo slaptą gyvūną, naudodamas tris karuselės pakopas. Žaidėjas, kuriam pirmajam tai pavyksta padaryti, gauna Trivoli žetoną. Laimi žaidėjas, pirmasis surinkęs 3 Trivoli žetonus.
  Žaidimą pradeda jaunausias žaidėjas. Tačiau pradedantysis žaidėjas negali užbaigti savo paveiksliuko pirmojo ėjimo metu.
  Savo ėjimo metu pasukite pasirinktą pakopą bet kuria kryptimi. Kai pradedate sukti pakopą, negalite persigalvoti, turite baigti pradėtą veiksmą. Kitas žaidėjas negali pasukti tos pakopos, kuri ką tik buvo sukta kito žaidėjo.
  Kai tik kuris nors iš žaidėjų suformuoja savo paveikslėlį, karuselės pakopos vėl sumaišomos atsitiktine tvarka. Žaidėjas, kuris pirmasis surenka tris Trivoli ženkliukus, laimi žaidimą. Jeigu norima, galima žaisti su daugiau ar mažiau Trivoli žetonų.
  Žaidimą sudaro:
  5 kartoninės karuselės dalys/pakopos
  centrinė ašis
  2x8 kartotiniai gyvūnų paveikslėliai (naminių ir laukinių gyvunų)
  13 Trivoli žetonų
  1 Trivoli kauliukas
  žaidimo taisyklės lietuvių kalba