Prekes siunčiame Lietuvos paštu, LPEXPRESS arba Siunta24 į bet kurį Lietuvos miestą ar kampelį pirkėjo nurodytu adresu. Siunčiant prekes per Lietuvos paštą iki - 3Eur, Siunta24 - 5Eur. LPEXPRESS - pristatymas nemokamas. 

Kodėl verta rinktis LPEXPRESS greitų siuntų paslaugą?

  • Patogi paslaugos vieta – LPEXPRESS terminalai yra pastatyti prie didžiųjų prekybos centrų, Statoil degalinių, miesto aikščių ir kitų judrių vietų.
  • Neribotas darbo laikas – paslauga teikiama 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę.
  • Greita paslauga – siunta pristatoma per 24 valandas.
  • Paprasta ir saugu naudotis – siuntos išsiuntimą ir atsiėmimą atliksite keliais paprastais pasirinkimais ekrane, o Jūsų ir siuntos saugumą užtikrins integruotos apsaugos priemonės bei vaizdo įrašinėjimas.
  • Platus terminalų tinklas – 126 terminalai 46 Lietuvos miestuose
  • Aptarnavimas bet kuriuo metu - siuntinio išsiuntimo, gavimo ir kitais klausimais padeda konsultantas, dirbantis I – V nuo 8.00 iki 18.00 val. ir VI – nuo 09:00 val. iki 16:00 val, tel.: +370 700 55400, iš užsienio: +370 5 233 3060, el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

  • Užtikrintas siuntinio pristatymas ir saugumas – kiekvienas siuntinys yra atidžiai stebimas. Jūsų saugumas užtikrinamas integruotomis vaizdo kameromis. Terminalus prižiūri saugos tarnyba, o patys terminalai yra pagaminti iš itin atsparių medžiagų, kas užtikrina siuntinio saugumą.

Pristatymo kaina įskaičiuojama automatiškai, užsakant prekę (Jums tereikia pasirinkti Jums tinkamiausią pristatymo tarifą). (Pagal atskirą ir išankstinį susitarimą yra galimybė prekę (-ės) atsiimti nedarbo dienomis).

Prekių pristatymo terminas Lietuvos paštu yra 1-3 dienos po užsakymo patvirtinimo (apmokėjimo). LPexpress ir Siunta24 - prekės pasiekia gavėją per 24 valandas. Kurjeriui pristatant prekę su Jumis susisieksime iš anksto, suderinsime Jums tinkančią dieną ir laiką.

Prekių atsiėmimo adresas (iš anksto susitarti dėl laiko): R. Jankausko gatvė 6D, Vilnius.

Kilus klausimams, kreipkitės el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba tel. 867227233