Įsigytų prekių e-parduotuvėje grąžinimas vyksta remiantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2001 m. rugpjūčio 17 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšių priemones, taisyklių patvirtinimo“ ir 2001 m. birželio 29 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“:

1. Pirkėjas turi teisę atsisakyti pirkimo - pardavimo sutarties, sudarytos naudojant ryšio priemones, pranešdamas raštu apie tai pardavėjui per septynias darbo dienas nuo daikto pristatymo dienos (kai parduodamos prekės). Atsisakant pirkimo - pardavimo sutarties pirkėjas privalo pranešti pardavėjui apie sutarties nutraukimą ir telefonu, kad būtų galima užtikrinti įstatymo numatytus terminus.

2. Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo ir pardavimo sutarties tik tuo atveju, jeigu prekė yra kokybiška, nebuvo sugadinta ir iš esmės nepasikeitė jos išvaizda (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais);

3. Pardavėjui gavus raštišką pranešimą apie pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą, prekės bus grąžintos Pardavėjo sąskaita per 14 dienų nuo pranešimo gavimo.

4. Jeigu įsigyta prekė neatitiko kokybės reikalavimų, pardavėjas įsipareigoja pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke, atitinkamai sumažinti prekės kainą arba grąžinti už prekes sumokėtus pinigus (pristatymo kaštai nėra padengiami) per 7 dienas nuo prašymo pateikimo. Prekės turi būti grąžinamos originalioje prekės ir siuntos pakuotėje. Taip pat turite pateikti originalią prekės sąskaitą faktūrą (jeigu prekė buvo pristatyta kurjeriu). Jeigu prekės buvo užsakytos internetu, per www.junika.lt elektroninę parduotuvę, mes taip pat turėsime įsitikinti, kad prekę užsakinėjote būtent pas mus.

Jeigu turite papildomų klausimų, prašome kreiptis kontaktuose nurodytu el. pašto adresu arba telefonu.