JuNika.lt - TAI DIDŽIAUSIA ELEKTRONINE PARDUOTUVĘ LIETUVOJE PARDUODANTI ŠACHMATUS, ŠAŠKES, NARDUS, LOTO.

Mes siūlome jums daug įvairiu žaidimu kurie yra patys populiariausi visame pasaulyje, mūsų žaidimai leis jums žaisti profesionaliai, arba šiaip gerai praleisti laiką, mes savo klientams siūlome išskirtinį pasiūlymą - dabar šachmatų, šaškių, nardų , russkoe loto-stalo žaidimus galite užsisakyti pagal savo norus bei reikalavimus, mes pagaminsime  pagal individualų  užsakymą.

Tai pat siūlome įvairius kitus aukštos kokybės produktus mėgstantiems sportą, aktyvų laisvalaikio praleidimą, turizmą bei įvairius stalo ir lauko žaidimus. Itin žemomis kainomis rasite sau tinkamą prekę iš mūsų siulamo plataus asortimento. Galite rinktis iš pačių patikimiausių pasaulio firmų kaip Intex, Bestway, Coleman, Easy Camp, High Peak, Body Sculpture, Molten, Spalding, Mikasa, Tactic, Hasbro, Kadabra, Piatnik, Mattel ir daug kitų.

Mes siekiame nuolatinio augimo ir įvairiapusio tobulėjimo, todėl tikime, jog sukursime vietą, kurioje rasite plačiausią sporto, turizmo ir laisvalaikio prekių pasirinkimą vienoje vietoje. Kiekvienas mūsų klientas, jo lūkesčiai ir pageidavimai verti išskirtinio dėmesio ir aptarnavimo, todėl mūsų elektroninėje parduotuvėje užtikriname lengva ir paprastą apsipirkimą bei greitą prekių pristatymą.

Kodėl Jums verta pirkti pas mus? Atsakymas labai paprastas – turėdami daugiau kaip 10 metų patirtį laisvalaikio, turizmo ir sporto prekių srityje, garantuojame minimalius rūpesčius ir maksimalią kokybė. Profesionali garantija, prieinamos kainos, nuolaidos, profesionali konsultacija – visa tai laukia kiekvieno pirkėjo.

 

MIELAS DRAUGE

JuNika.lt daugiau kaip 10 metų gamina ir parduoda šachmatus, šaškes bei nardus iš medžio.

Siūlome Jums pažiūrėti mūsų gaminius:

https://www.junika.lt/lt/sachmatai-saskes-russkoe-loto/sachmatai.html

https://www.junika.lt/lt/sachmatai-saskes-russkoe-loto/saskes.html

https://www.junika.lt/lt/sachmatai-saskes-russkoe-loto/nardai-bingo-loto.html

Didesniam kiekiui taikoma 20% nuolaida!

Papildoma informacija telefonu +370 672 27233.

Pagarbiai Junika komanda.

Turite klausimų? Skambinkite kontaktiniu numeriu +370 67227233 arba rašykite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Prekių atsiėmimo adresas (iš anksto susitarti dėl laiko):Musų adresas: R. Jankausko gatvė 6D, Vilnius.