LEGO CREATOR 3in1 Banglentininkų paplūdimio namelis 31118

 • LEGO CREATOR 3in1 Banglentininkų paplūdimio namelis 31118

  Kaina 35.55
  55.00 Sutaupykite 19.45
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  LEGO
 • Trauk į paplūdimį ir pagauk didelę bangą! Pramogauk Banglentininkų paplūdimio namelyje, kuriame galima čiupti burlentę šokti į vandenyną. Oho? Dairykis draugiško delfino ir jūros vėžlių, kurie maudosi drauge su tavimi. Paskui perstatyk namelį į švyturį, aplink kurį galima plaukioti valtimi ir nardyti su raja, arba pastatyk namą su baseinu. Su šiuo 3in1 rinkiniu gali rinktis kas tau patinka!

  Smagūs paplūdimio nuotykiai su perkonstruojamu Banglentininkų paplūdimio nameliu!

  Su LEGO® Creator 3in1 Banglentininkų paplūdimio nameliu vaikai gali smagiai keliauti į paplūdimį, o paskui jį perkonstruoti į švyturį arba namą su baseinu.

  Vaikams patiks keliauti į paplūdimį skrosti bangų ir žaisti su jūros gyvūnais su šiuo puikiu LEGO® Creator 3in1 Banglentininkų paplūdimio nameliu (31118). Vaikams suteikiama viskas, ko reikia įdomiai istorijai: 2 aukštų paplūdimio namelis su vyriais nameliui pertvarkyti ir atverti, 2 minifigūrėles ir 3 konstruojamus jūros gyvūnus – delfiną, jūros vėžlį ir jūros vėžlio mažylį. 3in1 vaikų žaislai įkvepia vaikus Vaikai su džiaugsmu konstruos 3 skirtingus smagius modelius su šiuo LEGO Creator 3in1 rinkiniu. Jie gali surinkti Banglentininkų paplūdimio namelį, paversti jį švyturiu, sukonstruoti namą su baseinu arba sukonstruoti iš kaladėlių ką nors naujo. Geriausios dovanos sužadinti vaikų vaizduotei LEGO Creator 3in1 konstravimo rinkiniai suteikia vaikams galimybę pramogauti su 3 skirtingais modeliais kiekviename rinkinyje! Žaidimo galimybės yra neisšemiamos, nes kiekvieną modelį galima perkonstruoti, o jų pasirinkimas yra be galo didelis.

  • LEGO® Creator 3in1 Banglentininkų paplūdimio namelis (31118) konstravimo rinkinys pakerės vaikus ištisoms valandoms, be to, jį sudaro 3 modeliai 1 dėžutėje – banglentininkų namelis, švyturys ir namas su baseinu.
  • Šis LEGO® žaislų rinkinys taip pat turi vyro ir moters minifigūrėles, kurias vaikai galės įtraukti į smagius paplūdimio nuotykius.
  • Banglentininkų namelis turi 2 aukštus su vyriais, kad jį būtų galima atverti įvairioms žaidimo galimybėms, be to, pridedamos 3 konstruojami jūros gyvūnai: delfinas, jūros vėžlys ir jūros vėžlio mažylis.
  • Švyturys turi valtelę ir rają, o namas su baseinu turi du aukštus, keletą banglenčių ir konstruojamą baseiną.
  • Šis 564 dalių LEGO® Creator 3in1 rinkinys suteikia malonią konstravimo patirtį LEGO gerbėjams nuo 8 metų amžiaus, todėl jis taps puikia gimtadienio ar švenčių dovana.
  • LEGO® paplūdimio namelis yra 19 cm aukščio, 17 cm pločio ir 15 cm gylio – puikaus dydžio žaidimui arba eksponavimui kambaryje.
  • Taip pat atkreipkite dėmesį į kitus 2021 sausio LEGO® Creator 3in1 rinkinius: Kibernetinis dronas (31111), Laukinis liūtas (31112), Lenktyninių automobilių transporteris (31113) ir Sportinis motociklas (31114).
  • LEGO® Creator 3in1 rinkiniai leidžia vaikams mėgautis geriausiu kūrybišku žaidimu, konstruojant veiksmo kupinas istorijas apie 3 modelius kiekvienoje dėžutėje.
  • Daugiau nei 6 dešimtmečius LEGO® konstravimo kaladėlės gamintos iš aukštos kokybės medžiagų, siekiant užtikrinti, kad kiekvieną kartą jos susijungtų ir atsiskirtų taip pat.
  • LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.