LEGO ARCHITECTURE Niujorkas 21028

 • LEGO ARCHITECTURE Niujorkas 21028

  Kaina 37.55
  60.99 Sutaupykite 23.44
  Gamintojas
  LEGO
 • Sukonstruok didingus Niujorko architektūros paminklus: garsiuosius dangoraižius Flatiron Building, Chrysler Building, Empire State Building, One World Trade Center ir Laisvės statulą. Kiekviena atskira LEGO® struktūra – tai unikali ir įdomi konstravimo patirtis, tikroviškos spalvos ir santykinis mastelis. Šis įspūdingas modelis atskleidžia vieno iš dinamiškiausių pasaulio miestų kvapą gniaužiančią architektūrinę įvairovę.

  Mėgaukis Niujorko architektūros įvairove su šiuo detaliu LEGO® kaladėlių modeliu. LEGO Architecture Skyline kolekcijos modeliai tinkami eksponuoti namuose ir biure. Jie sukurti visiems, kurie domisi kelionėmis, architektūra, istorija ir dizainu. Kiekvienas rinkinys sukurtas laikantis mastelio, kad kiekvienas statinys būtų atvaizduotas atitinkamo dydžio, su tikroviškomis spalvomis. Šiame rinkinyje yra Flatiron Building, Chrysler Building™, Empire State Building, One World Trade Center ir Laisvės statula. Jį užbaigia dekoratyvinė Niujorko lentelė.

  Niujorko panoramos LEGO® versija.
  Rinkinyje yra Flatiron Building, Chrysler Building™, Empire State Building, One World Trade Center ir Laisvės statula.
  Pridedamoje knygelėje pateikiama informacija apie kiekvieno pastato kūrėją, architektūrą bei istoriją ir istorinių faktų apie Niujorką ir jo kultūros paveldą (tik anglų kalba. Kitomis kalbomis galima rasti adresu LEGO.com/architecture). Prieš prisijungdamas prie interneto, paprašyk tėvų leidimo).
  Rinkinyje yra 4 x 32 plytelėmis išklotas pagrindas su dekoratyvine Niujorko lentele.
  Atkurk gražiausius pasaulio miestus su „Skyline“ kolekcija iš „LEGO® Architecture“.
  LEGO® Architecture rinkiniai yra skirti mėgautis architektūros pasauliu naudojant LEGO detales ir sukurti visiems, kas domisi dizainu, architektūra ir istorija.
  Matmenys: 26 cm (10 col.) aukščio, 25 cm (9 col.) pločio ir 4 cm (1 col.) gylio.