LEGO ARCHITECTURE Londonas 21034

 • LEGO ARCHITECTURE Londonas 21034

  Kaina 33.55
  60.99 Sutaupykite 27.44
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  LEGO
 • Įkūnyk Londono architektūrinę dvasią su šiuo nuostabiu rinkiniu, kurio kerintį miestovaizdį sudaro žymioji Nacionalinė galerija, Nelsono kolona, apžvalgos ratas London Eye, Didysis Benas (Elžbietos bokštas) ir Bokšto tiltas. Kiekvienas atskiras LEGO® statinys suteikia unikalios ir įdomios konstravimo patirties bei pasižymi tikroviškomis spalvomis ir santykiniu masteliu. Plytelėmis išklotoje plokštėje atvaizduota Londono Temzės upė suteikia šiam nuostabiam modeliui, įkūnijančiam pritrenkiančią vieno dinamiškiausių pasaulio miestų architektūrinę įvairovę, autentiškumo.

  Mėgaukis Londono architektūros įvairove su šiuo detaliu LEGO® kaladėlių modeliu. LEGO Architecture modeliai iš „Skyline“ kolekcijos tinkami eksponuoti namuose ir biure. Jie sukurti visiems, kurie domisi kelionėmis, architektūra, istorija ir dizainu. Kiekvienas rinkinys sukurtas laikantis mastelio, kad kiekvienas statinys būtų atvaizduotas atitinkamo dydžio, su tikroviškomis spalvomis. Šiame rinkinyje yra Nacionalinė galerija, Nelsono kolona, Londono apžvalgos ratas, Big Benas (Elžbietos bokštas) ir Tauerio tiltas. Jį užbaigia dekoratyvinė Londono lentelė.

  LEGO® Architecture Londono versija.
  Rinkinyje yra Nacionalinė galerija, Nelsono kolona, Londono apžvalgos ratas, Big Benas (Elžbietos bokštas) ir Tauerio tiltas.
  Londono Temzės upę vaizduoja skaidrios pagrindo plokštės plytelės.
  Tauerio tiltas atsidaro, kad galėtų praplauti laivai.
  Pridedamoje knygelėje pateikiama informacija apie kiekvieno pastato kūrėją, architektūrą bei istoriją ir istorinių faktų apie Londoną ir jo kultūros paveldą (tik anglų kalba. Kitomis kalbomis galima rasti adresu LEGO.com/architecture).
  Rinkinyje yra 4 x 32 plytelėmis išklotas pagrindas su dekoratyvine Londono lentele.
  Atkurk gražiausius pasaulio miestus su „Skyline“ kolekcija iš LEGO® Architecture.
  LEGO® Architecture rinkiniai yra skirti mėgautis architektūros pasauliu naudojant LEGO detales ir sukurti visiems, kas domisi kelionėmis, dizainu, architektūra ir istorija.
  Rinkinį sudaro daugiau kaip 460 LEGO® detalių, ir jis skirtas konstruoti nuo 12 metų amžiaus.
  Matmenys: virš 15 cm (5 col.) aukščio, 28 cm (11 col.) pločio ir 8 cm (3 col.) gylio.