junika.lt - tai didžiausia elektronine parduotuvę Lietuvoje parduodanti šachmatus, šaškės, nardus , loto - Mes siūlome mums daug įvairiu žaidimu kurie yra patys populiariausi visame pasaulyje, mūsų žaidimai leis jums žaisti profesionaliai, arba šiaip gerai praleisti laiką. Tai pat siūlome įvairius kitus aukštos kokybės produktus mėgstantiems sportą, aktyvų laisvalaikio praleidimą, turizmą bei įvairius stalo ir lauko žaidimus. Itin žemomis kainomis rasite sau tinkamą prekę iš mūsų siulamo plataus asortimento. Galite rinktis iš pačių patikimiausių pasaulio firmų kaip Intex, Bestway, Coleman, Easy Camp, High Peak, Body Sculpture, Molten, Spalding, Mikasa, Tactic, Hasbro, Kadabra, Piatnik, Mattel ir daug kitų.

Mes siekiame nuolatinio augimo ir įvairiapusio tobulėjimo, todėl tikime, jog sukursime vietą, kurioje rasite plačiausią sporto, turizmo ir laisvalaikio prekių pasirinkimą vienoje vietoje. Kiekvienas mūsų klientas, jo lūkesčiai ir pageidavimai verti išskirtinio dėmesio ir aptarnavimo, todėl mūsų elektroninėje parduotuvėje užtikriname lengva ir paprastą apsipirkimą bei greitą prekių pristatymą.

Kodėl Jums verta pirkti pas mus? Atsakymas labai paprastas – turėdami daugiau kaip 10 metų patirtį laisvalaikio, turizmo ir sporto prekių srityje, garantuojame minimalius rūpesčius ir maksimalią kokybė. Profesionali garantija, prieinamos kainos, nuolaidos, profesionali konsultacija – visa tai laukia kiekvieno pirkėjo.


Turite klausimų? Skambinkite kontaktiniu numeriu +370 67927617 arba rašykite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Prekių atsiėmimo adresas (iš anksto susitarti dėl laiko): Mėtų 3-oji 5,Rastinėnai,Būbos,Vilniaus rajonas